\Це їдять усі: українцям продають “відходи”, що викликають рак, спливла правда

Здоров’я, Новини, Суспільство

У соцмережах поширилася інформація про те, що в Україні використовують пальмову олію у виробництві молочних продуктів

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив користувач Олексій Шенгенський, його публікація викликала в соцмережі гарячу дискусію.

 

Давно доведено, що постійне вживання пальмового масла може спровокувати рак. Якщо Україна використовує небезпечна речовина для виготовлення продуктів вживання, то в Європі його додають лише в технічні лаки і масла.

Деякі з користувачів, що вступили в дискусію на Facebook, припустили, що в Європі пальмову олію також використовують у виробництві продуктів харчування, проте, покупця інформують про це, а кількість отруйної речовини жорстко регулюється.

пальмовое масло

У коментарях до публікації Шенгенської, деякі написали, що пальмова олія використовується в Італії при виготовленні печива. Популярність отруйних солодощів обумовлена ​​тим, що натуральне печиво обійдеться покупцеві в три рази дорожче.

Як відомо, в Європі нормою вважається вживати 2% трансжирів від всього їх денного обсягу, а склад продуктів чесно вказується на етикетках. В Україні ж масла в затверділому стані використовують повсюдно для здешевлення і тривалого зберігання продуктів, хоча трансжири сприяють виникненню серцево-судинних і онкологічних захворювань, а жирова плівка в шлунку заважає всмоктуванню вітамінів і мікроелементів.

пальмовое масло

Дієтологи настійно рекомендують і дітям, і дорослим повністю виключити з раціону продукти, що містять пальмову олію.

На думку медиків, неправильне харчування є однією з найбільш поширених причин розвитку раку. Знизити ризики захворювання онкологією можна, якщо виключити з раціону продукти-провокатори.

До продуктів, що сприяють розвитку раку, відносяться білий цукор, алкоголь, копчені м’ясні та рибні вироби, а також фастфуд, сіль у великій кількості, дріжджовий хліб і навіть великий обсяг випитого за день кави.

Раніше, британські вчені розкрили несподівану користь часнику. Корисний ефект часнику змінюється в залежності від способу приготування, проте вчені ще не прийшли до однозначного висновку, який з них буде найкращим.

Вчені з Ноттінгемського університету в Великобританії з’ясували, що вживання часнику здатне знизити ризик розвитку деяких видів раку, серцево-судинних захворювань і діабету другого типу. Результати дослідження опубліковані в журналі Trends in Pharmacological Sciences.

Джерело

Загрузка...
загрузка...
Загрузка...